Новини

Must visit: ТОП-5 місць у Києві, які варто відвідати

1. Ботанічний сад імені Фоміна
У самому центрі Києва знаходиться один з найстаріших ботанічних садів в Україні - сад ім. академіка О. В. Фоміна. У великому саду, заснованому ще в 19 ст, зростає безліч різноманітних рослин, серед яких є екзотичні. Навесні тут починають цвісти неймовірної краси магнолії, яких тут близько 40 видів. Помилуватися прекрасним садом можна біля головного корпусу Національного університету ім. Т.Г. Шевченко.
Ботанічний сад імені Фоміна знаходиться прямо навпроти Hermitage Boutique-Hotel.

Адреса: вул. Симона Петлюри 1.

2. Києво-Печерська Лавра
Найдавніший монастир, зведений в 1051 році. Пам'ятка відома своїми дивовижними храмами та церквами, таємничими печерами з мощами святих, мальовничими вежами і оглядовим майданчиком, з якого відкривається гарний вид на Київ. Щорічно десятки тисяч паломників їдуть сюди за божественним благословенням.

Адреса: вул. Івана Мазепи, 25.

3. Володимирська гірка
Цей мальовничий парк знаходиться на схилах річки Дніпро, недалеко від Михайлівського монастиря. Тут люблять проводити час кияни та гості міста. Чудові види та пейзажі, приємна атмосфера, архітектурні та історичні пам'ятники - все це можна знайти тут. Крім того, саме біля Володимирської гірки знаходиться фунікулер, на якому варто проїхатися. Володимирська гірка з'єднана з парком Хрещатий. Цей новий пішохідний міст обов'язковий для відвідин, з нього відкривається дуже гарний вид на Дніпро.

Адреса: Володимирський узвіз 4.

4. Андріївська церква
Одна з найкрасивіших, незвичайних і популярних пам'яток в Києві. Ще один приємний бонус - вид, який відкривається з оглядового майданчика Андріївської церкви. Дуже красиво!

Адреса: Андріївський узвіз 23.

5. Золоті ворота
З епохи правління Ярослава Мудрого прекрасно зберігся архітектурний та історичний пам'ятник - Золоті Ворота. Тоді спорудження представляло собою грандіозну фортецю, що має широкий проїзд. Оцінити всю велич вежі, можна тільки при її відвідуванні. Наразі в будівлі Золотих воріт працює цікава музейна експозиція.

Адреса: вул. Володимирська 40а.