ENFR
ІсторіяНомериЗнижки
UARU
БронюванняПослугиКонтакти

Історія

Опинившись в центрі Києва, ви легко знайдете Hermitage Hotel (готель "Ермітаж"). Він розташований недалеко від Центрального залізничного вокзалу на вулиці Симона Петлюри (Комінтерну), що сполучає привокзальну площу з бульваром Тараса Шевченка. Найближчі станції метро - "Університет" та "Вокзальна" - у п'яти хвилинах ходьби від готелю.

Hermitage Hotel знаходиться на другому поверсі будівлі споруди початку XX століття. Класична елегантність сіро-блакитного фасаду будинку, що виходить вікнами на Ботанічний сад імені академіка О. Фоміна, і стилістика оформлення інтер'єрів готелю пробуджують відчуття старовинного Києва з його віковими традиціями та атмосферою гостинності.

Трохи історії

Вулиця Симона Петлюри, на якій розташований Hermitage Hotel, - привокзальна вулиця з якої починається Київ, вперше згадується в пресі у 1855 році як Ігнатіевская, що зв'язує залізничний вокзал з Бібіковським бульваром. Називалася вона так на честь знаменитого київського домовласника. У 1869 році вулиця була перейменована в Безаківською, в честь Київського, Подільського і Волинського генерал-губернатора Олександра Павловича Безака (1801-1868 рр..). В період його губернаторства і завдяки його участі було відкрито рух по Курсько-Київської залізниці і споруджений залізничний вокзал, до якого і була спрямована вулиця від Бібіковського бульвару (нині бульвар Т. Г. Шевченка).

Назва Комінтерну вулиця отримала в 1919 році на честь утворення комуністичного інтернаціоналу. Близькість до вокзалу обумовлювала призначення основних будівель: на початку XX століття тут розташовувалися готелю "Брістоль", "Франція", "Лібава", мебльовані кімнати "Петроградські" і "Нова Росія". Своєрідність їх архітектури - стиль модерн і еклектизм. У забудові брали участь видатні архітектори: В. Ніколаєв, А. Хайнадскій, А. Краус. На перетині з Бібіковським бульваром було споруджено пам'ятник графу А. Бобринському, який керував будівництвом першої залізниці Києва. У 1918 році пам'ятник було знято, і тільки в 1954 році на його місці встановили пам'ятник Н. Щорсу - герою громадянської війни 1918-1920 рр..

На Безаківською, 25 (кут з вул. Жилянській) в 1908-1914 рр.. була споруджена Іллінська церква на честь 800-річчя Михайлівського Золотоверхого монастиря, яку зруйнували 1935 році. Інтерес представляє і будинок 3/25 (архітектор А. Тацій), як зразок архітектури 30-х років (будинок видно з вікон Hermitage Hotel). Своєрідний будинок номер 11/106 (на перетині з вул. Cаксаганського, на його першому поверсі знаходиться аптека). На початку XX століття будинок належав фельдшеру Ю. Коцюбі. Архітектура будинку витримана в стилі неоренесанс.

Вже в повоєнні роки на вулиці були споруджені будівлі "Київдіпротранс" та Будинку побуту "Столичний". У будинку номер 14 друкувався журнал "Київська Старина". У будинку номер 13, в якому з 1890 року перебувала водолікарня А. Успенського, в радянський час розташовувалися клуб та бібліотека. На вулиці Вєтрова коштують будинки - пам'ятки архітектури та історії містобудування, серед них номер 19 і 21 у стилі віденського модерну архітектора І. Ледоковского.

Ботсад - тихий оазис в центрі Києва

Навпаки Hermitage Hotel розташований заснований в 1939 році Ботанічний сад імені Академіка О. Фоміна площею 22,5 га. Він був закладений у проекті А. Роговича, на його території розташований оранжерейний корпус, в якому знаходяться колекції тропічних і субтропічних рослин. У 1977 році тут звели кліматрон висотою більше 30 метрів. В саду представлені понад 10 тис. видів і сортів рослин. У 1908-1913 рр.. на території саду знаходився Зоологічний парк, заснований Київським товариством любителів природи, який згодом був переведений на Брест-Литовський проспект (нині проспект Перемоги), де знаходиться і тепер. Під час війни сад прихистив на своїй території тисячі біженців. Тут працювали лазарети, пункти харчування та тимчасового перебування людей. Вже в повоєнний час сад став справжнім лісом в центрі міста, з буйством фарб, запахом трав, квітів, дерев, хвої. Дихається тут неймовірно легко. Ботанічний сад - одне з найулюбленіших місць відпочинку киян і гостей столиці.

Продовжуючи традиції

Назва "Hermitage" символічно - у Франції та Німеччині (ХVII-XVIII ст.) Так називалися садово-паркові споруди, що представляють собою вишуканий архітектурний споруду, призначену для роздумів і усамітненого відпочинку.

Творці Hermitage Hotel доклали всіх зусиль, щоб імідж готелю максимально відповідав його назві. У Hermitage Hotel Ви зможете зануритися в атмосферу тиші і комфорту, відпочити від міської суєти, набратися сил для плідної роботи або незабутнього відпочинку.

Цікаво, що на початку ХIX століття в Києві існувала готель з назвою "Ермітаж". Вона розташовувалася в безпосередній близькості від Hermitage Hotel на вулиці Фундуклеївській, 26 (нині вул. Богдана Хмельницького). У ній зупинялися прибули для участі у літературних вечорах в приміщенні Київської опери знамениті поети Андрій Білий та Олександр Блок. У радянський час готель "Ермітаж" отримала назву "Інтурист", в ній проживали артисти Олександр Вертинський та Жерар Філіп, митець Павло Корін, письменник Джон Сейнбек, вчений Норберт Вінер і багато інших знаменитостей.

Сьогодні в сучасному та комфортабельному Hermitage Hotel підтримуються традиції готелю "Ермітаж" - кращою готелі Києва за спогадами Олександра Блока.

ІсторіяНомериЗнижкиБронюванняПослугиКонтакти

Мнение Эксперта

Tourclub Hermitage

Полезная Информация

Ми в соціальних мережах
Hermitage on tripadvisor